OTOPSİ RAPORU ASIL GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

OTOPSİ RAPORU ASIL GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Denizli'de yaklaşık 6 aydır kendisinden haber alınamayan 1 çocuk annesi genç kadının kocası, aylar sonra cin-ayeti itiraf etti. İttim ve yere düştü demişti. Ama olayın aslında öyle olmadığı savcı sorgusunda ortaya çıktı. Herkesi öfkelendiren asıl detay otopside ortaya çıktı

OTOPSİ RAPORU GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI OLAYIN ÖNCESİ ŞÖYLE,

Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi’nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine K. ile eşi M.K. arasında, yasak aşk iddiası yüzünden tartışma çıktı. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından evden ayrılan Mine K.’den bir daha haber alınamadı. Ağabeyi 'kardeşimi eşi öldürdü' dedi Aradan geçen bir süre sonra Mine K.'nin ağabeyi T.K., "Kardeşimi öldürdüler ve bunu da eşi yaptı" suçlamasıyla, Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına müracaat etti. Geçen 5 aylık süreçte Mine K.’nin herhangi bir haber alınamazken, genç annenin öldürülmüş olabileceği iddiası üzerine arama çalışmalarına bu yönde hız verildi. Bir taraftan kazı çalışmaları devam ederken, aylardır suskunluğunu koruyan koca Mithat K.; bugün suçunu itiraf ederek, cinayeti nasıl işlediğini canlı yayında anlattı.

Cesedi çuvaldan çıktı Mithat K.'nın canlı yayında karısını gömdüğü yeri göstermesinin ardından ekipler, gösterilen yerden yaptığı çalışmada çuvalı çıkardı. Burada yapılan incelemede aylardır kayıp olan Mine’nin cesedi çuvalın içinden çıktı. Gözaltına alındı Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından cansız beden otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Mithat Kocadağ ise canlı yayında ekipler tarafından gözaltına alındı.

OTOPSİDE BELİRLENDİ CANİ KOCA TUTUKLANDI

Cesedin bulunmasının ardından Mithat Kocadağ, canlı yayında gözaltına alındı. Denizli'ye götürülen Kocadağ, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cani kocanın emniyette verdiği ifadeleri ortaya çıktı.


KAN DONDURAN İTİRAF

Mithat Kocadağ emniyette verdiği ifadede, "Eşimle ilişkiye girdim, sonrasında iki elimle 30 dakika boyunca boğazını sıktım. Cesedi banyoya koyduktan sonra bazanın altına aldım. Cesedi çuvalla otelin oraya götürdüm ve gömdüğüm yere attım" diyerek duyanların tüylerini ürpertti.Öte yandan, Mine'nin ölmeden önce içtiği kahvesinin içine eşi tarafından fare zehri koyulduğu da iddialar arasında yer aldı.

Devamını oku » »